قوانین و مقررات

مراحل انجام پروژه در وردپرس اموز

مراحل انجام پروژه در تیم طراحی سایت وردپرس اموز

۱-    مشاوره رایگان
۲-    تخمین زمان و هزینه پروژه
۳-    طرح عملیاتی و پیشنهاد قیمت
۴-    قرارداد
۵-    تحقیقات
۶-    طراحی گرافیکی
۷-    برنامه نویسی سایت
۸-    پشتیبانی

شما با تماس با تیم وردپرس اموز می توانید از کارشناسان شرکت به صورت رایگان برای طراحی وب سایت خود مشاوره دریافت کنید و کارشناسان پس از مشاوره، زمان و هزینه تخمینی پروژه شما را به اطلاع شما می رسانند. در صورت تمایل شما برای همکاری، کارشناسان شرکت با توجه به نیاز و موضوع سایت شما طرح عملیاتی اختصاصی تدوین می کنند و قیمت پیشنهادی را اعلام می کنند. در صورت توافق طرفین قرارداد مابین شرکت و کارفرما منعقد خواهد شد و شرکت با شروع مرحله اول پروژه که تحقیقات و بررسی بر روی رقبای سایت کارفرما می باشد کار خود را آغاز می کند و سپس پرسشنامه ای به کارفرما ارائه می شود. در این پرسشنامه که حدود ۳۰ سوال در آن طرح شده است تمامی مواردی که باعث می شود تا طرح اصلی سایت مد نظر مشتری برای طراحان شرکت مشخص شود ذکر شده است.
پس از تکمیل پرسشنامه و مطالعه آن توسط طراحان، مرحله طراحی گرافیکی سایت شروع می شود. با اتمام موفقیت آمیز این مرحله نوبت به برنامه نویسان شرکت می رسد تا تمام امکانات خواسته شده توسط کارفرما را در محل های مشخص شده پیاده سازی کند. لازم به ذکر می باشد که قرارداد طراحی سایت  شامل یک پشتیبانی درون سازمانی می باشد که بلا فاصله بعد از عقد قرارداد شروع می شود که در این بخش تیم پشتیبانی شرکت در طول انجام پروژه مسئول پیگیری فعالیت های مشتری می باشد و با آماده سازی شرایط برای طراحان باعث تسریع انجام پروژه می شود و این پشتیبانی طبق قرارداد و با پایان پروژه به اتمام می رسد.

 

پایان طراحی وب سایت، آغاز تعهد ماست …

به جرات می توان گفت اهمیت پشتیبانی و به روز رسانی وب سایت به اندازۀ طراحی و امکانات آن است. وب سایت شما مانند ویترین کسب و کار شماست و باید دائماً نمایشگر بهترین و با کیفیت ترین خدمات و محصولات شما باشد. ما معتقدیم پایان طراحی وب سایت پایان پروژه نیست و آغاز تعهد ماست برای روی غلتک افتادن کسب و کار شما. به یقین حجم انبوه تقاضا حاصل کیفیت بالای ارائۀ خدمات و تعهد تیم وردپرس اموز است که خیالی راحت برای مشتریانمان فراهم می کند…